Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Ogólnopolska Kampania Bezpieczny Maluch również w Mławie


To pierwsza taka akcja w Mławie i już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ponad 70 osób zapisało się już na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży, które odbędą się 26 czerwca 2019 r. w godzinach 17:00 – 20:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mławie.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Warsztaty odbędą się ramach Ogólnopolskiej Kampanii Bezpieczny Maluch, której misją jest zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka.

Celem warsztatów jest edukacja z zakresu bezpieczeństwa zarówno mamy jak i dziecka. W trakcie zajęć uczestnicy dowiadują się m.in.jak zmniejszyć ryzyko nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt, jak udzielać pierwszej pomocy w stanach nagłych u niemowląt oraz jak zapewnić niemowlęciu bezpieczną podróż.

Program warsztatów:

17:00 – 17:05 Przywitanie uczestników warsztatów

17:05 – 17:20 Komórki macierzyste, świadoma inwestycja w przyszłość

17:20 – 17:50 „Bezpieczny Maluch w podróży

17:50 – 18:05 „Bezpieczna podróż w ciąży”

18:05 – 18:15 Pierwsza pomoc w nagłych stanach u kobiet w ciąży

18:15 – 18:30 Przerwa

18:30 – 18:45 Unikanie zagrożeń w pierwszych trzech latach życia dziecka

18:45 –19:05 Geny to nie wszystko – zaprogramuj swoje zdrowe dziecko

19:05 – 19:55 Pierwsza pomoc u niemowląt

20:00 zakończenie warsztatów i konkurs z nagrodami

Organizatorem warsztatów jest „MEDICURS” pierwsza pomoc bez tajemnic. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych ratowników medycznych i najlepszych instruktorów bezpieczeństwa. Starostwo Powiatowe w Mławie wspomogło powyższą akcję przez bezpłatne udostępnienie sali konferencyjnej oraz rozesłanie materiałów dotyczących warsztatów poprzez stronę internetową, dostarczenie zaproszeń i plakatów głównie do poradni K. Z informacji przekazanej przez organizatora wynika, że na warsztaty zapisało się ogółem 70 osób. Zapisy prowadzone są przez organizatora wyłącznie drogą mailową pod adresem https://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty/szczegoly/766

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bezpiecznymaluch.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Mławie

Materiał sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]