Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwi kierowcy w Mławie i Wieczfni Kościelnej


W sobotę 22 czerwca, ok. godz. 06:30 w Mławie na  ul. Granicznej patrol policji zatrzymał 33 – letniego mieszkańca gm. Szydłowo. Kierował samochodem marki Ford Focus w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,60 promila alkoholu.

Również w sobotę, ok. godz. 09:00 w Wieczfni Kościelnej patrol policji zatrzymał 60 – letniego mieszkańca tejże gminy. Kierował on motorowerem marki Wangye w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,65 promila alkoholu oraz pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

źródło: KPP Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500