Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kradną paliwo, butle gazowe i sprzęt budowlany


W miniony weekend złodzieje nie próżnowali. Mławska policja odnotowała trzy przypadki kradzieży: w Mławie, Szydłowie i Szreńsku, dokonanych pod osłoną nocy.

W nocy z 21 na 22 czerwca br. w Szydłowie,  nieznany sprawca dokonał kradzieży 4 sztuk pełnych butli gazowych powodując straty w wysokości ponad 500 zł.

Również tej samej nocy z 21 na 22 czerwca nieznany sprawca z zaparkowanego ciągnika siodłowego marki Scania, dokonał kradzieży oleju napędowego oraz oleju hydraulicznego w wyniku czego powstały straty w wysokości ponad 500 zł. Do kradzieży doszło na parkingu, przy ulicy Rynek w Szreńsku.

W dniach 22-23 czerwca br.,  w Mławie,  nieznany sprawca, w nieustalony sposób, dostał się do wnętrza mieszkania  i dokonał kradzieży narzędzi i sprzętu budowlanego. Straty poniesione w wyniku zdarzenia wyniosły ponad 1 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
roberr
Gość
roberr

no niestety złodzieje są wszędzie ostatnio słyszałem nawet o akcji kradzieży katalizatorów, bo to teraz opłacalny ,,biznes”, wiem, bo sprzedaję do skupu Tomkat Lublin katalizatory i mozna fajnie na tym wyjść. Teraz to juz wszystko potrafią ukraść.

genek
Gość
genek

złodziejstwo istnieje od zawsze… złodziej jest inteligentny – co do zasady nie chce zrobić Ci krzywdy… złodzieja można ODSTRASZYĆ za pomocą świateł z czujnikiem ruchu robiąc zdjęcie ( fotopułapka ) których oni się naprawdę boją !!! to jest szeroko rozumiana PREWENCJA i nie bądź idiot !!! NIE DAJ SIĘ nocnym odwiedzinom…