Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Teatr w Kurkach! Aktywne Kurki i Gminna Biblioteka Publiczna w Burkacie proszą o głosy!!!


Grupa Aktywne Kurki i Gminna Biblioteka Publiczna w Burkacie proszą o wsparcie w głosowaniu mieszkańców Mławy, Nidzicy i okolic. Bierzemy udział w programie Fundacji Tesco ,,Decydujesz,pomagamy”, z projektem Teatr w Kurkach.


Celem projektu jest umożliwienie mieszkańcom dostępu do wyższej kultury. Zorganizujemy cykl spotkań z Teatrem przy Stoliku w naszej miejscowości. Każda sztuka teatralna budzi emocje, edukuje, skłania do refleksji i przemyśleń, o których można później podyskutować.

Jesteśmy grupą społeczników ze wsi Kurki w gminie Działdowo , a konkurujemy z prężnie działającym stowarzyszeniem z miasta Działdowa. Z Państwa okolicy nie ma żadnego projektu , więc tym bardziej chcielibyśmy pozyskać Państwa przychylność i poparcie.

Dla Was to drobny gest, a dla nas ogromny krok do spełnienia naszych marzeń.

Na czym polega zabawa? Robimy zakupy w którymś z trzech sklepów sieci Tesco – Działdowo, Mława lub Nidzica, do paragonu dostajemy żeton, który wrzucamy do czerwonej tuby głosując na Teatr w Kurkach.

W ubiegłym roku, dzięki tej akcji Aktywne Kurki otrzymały 5 tys. wsparcia na wyposażenie czytelni.

Głosowanie trwa do 14 lipca 2019 roku, bardzo prosimy o głosy i z góry dziękujemy za pomoc!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x