Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrz pobity. Skrobiński bohaterem FC Kępy


Siódma kolejka Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika przyniosła zmianę lidera. Obrońcy tytułu, czyli Oldboye Mława, ponieśli pierwszą porażkę w sezonie. Pogromcami mistrzów okazali się reprezentanci FC Kepy.

Konfrontacja dwóch najlepszych zespołów okazała się niezwykle dramatyczna. Nikt nie chciał odpuścić. Oldboye popisali się akcją, którą celnym strzałem zakończył Mariusz Walczak. To okazało się jednak za mało, że sięgnąć po zdobycz punktową. Rywale mieli bowiem w swoim składzie Macieja Skrobińskiego. Ten dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

FC Kępa awansowała na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Dystans do Oldboyów nadrobiły także inne ekipy ze ścisłej czołówki. Oldboye 2 nie dali żadnych szans ZTiR-owi. Cztery trafienia zanotował Paweł Olszewski. Dzięki temu w klasyfikacji najlepszych strzelców dogonił praktycznie Andrzeja Karpińskiego. Traci do konkurenta zaledwie jednego gola. Joker ograł Marco m.in. za sprawą dubletu Kamila Głowackiego. Natomiast Zielone Miasto okazało się lepsze od Tamki Dzierzgowo. Wśród zwycięzców do siatki pocelowali Artur Cybulski, Łukasz Krajewski i Michał Smoliński.

VII kolejka (19 czerwca): Marco – Joker 1:3, FC Kępa – Oldboy 2:1, ZTiR – Oldboy 2 1:9, Tamka – Zielone Miasto 1:3, OKM – Body Club 1:3

Klasyfikacja strzelców:  14 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 13 – Paweł Olszewski (Oldboy 2), 8 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker), 7 – Mateusz Sokół (Marco),  6 – Radosław Smoliński, (Marco), Paweł Kaczerski (Tamka), Maciej Skrobiński (FC Kępa).

VIII kolejka (24 czerwca): Zielone Miasto – OKM, Oldboy – Tamka, Marco – FC Kpa, Oldboy – ZtiR, Joker – Body Club.

RS

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500