Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Leżał twarzą w mule. Przasnyscy policjanci uratowali mu życie!


Przasnyscy policjanci wyciągnęli z przyrzecznego mułu 43-latka i udzielili mu pierwszej pomocy. Mężczyzna odzyskał przytomność dzięki akcji przeprowadzonej przez mundurowych. Po przebadaniu przez lekarza wrócił z rodziną do domu.


20 czerwca po godz. 19:00 dyżurny przasnyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o młodym mężczyźnie stojącym na moście na rzece Orzyc w rejonie miejscowości Parciaki. Po kilku minutach na miejscu byli już policjanci, którzy pod mostem odnaleźli rozebranego mężczyznę leżącego z twarzą zanurzoną w mule.

Policjanci natychmiast wyciągnęli go na brzeg rzeki i przystąpili do udzielania mu pierwszej pomocy. Przed dojazdem na miejsce karetki pogotowia, mężczyzna odzyskał oddech oraz przytomność. Po zbadaniu przez załogę karetki, mężczyzna został przekazany rodzinie. Zdecydowania i szybka reakcja policjantów zapobiegła tragedii.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x