Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w MPS1


19 czerwca w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 1 kolejne siedmiolatki pożegnały mury przedszkolne.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Najstarsze przedszkolaki zaprezentowały przed swoimi rodzicami, młodszymi kolegami i kadrą pedagogiczną program artystyczny, pięknie zatańczyły i zaśpiewały wesołe piosenki. Dzieci z grupy „Koszałka Opałka”  życzyły swoim kolegom i koleżankom powodzenia w szkole i podziękowały za wspólnie spędzony czas. W dalszej części 34 absolwentów otrzymało z rąk pani dyrektor Dyplom Ukończenia Przedszkola z gratulacjami, książkę z dedykacją, ufundowane przez Radę Rodziców oraz drobne upominki.  Na zakończenie wręczono dyplomy i upominki za konkurs plastyczny organizowany przez Urząd Miasta Mława.
Dyrektor ZPO1 pani Janina Lampkowska podziękowała opuszczającym przedszkole dzieciom oraz ich rodzicom, za wspólnie spędzone chwile, za okazaną pomoc i wsparcie. Życzyła wychowankom powodzenia. Wyraziła nadzieję, że wiedza i umiejętności nabyte w przedszkolu w znacznym stopniu ułatwią im dalszą edukację. Rodzice otrzymali podziękowania od wychowawców za pomoc i życzliwość.

Uroczystość poprowadziły panie – Teresa Radziszewska, Dorota Prorok i Jolanta Witkowska.

źródło i fot. MPS 1

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x