Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwy 55-latek z gminy Szreńsk za kierownicą. Miał 3,2 promila


Nietrzeźwi kierowcy to prawdziwa plaga naszych dróg. Praktycznie codziennie policjanci zatrzymują jakiegoś nietrzeźwego za kierownicą. Tak było też w minioną środę w Mostowie (gm. Szreńsk).

Tam patrol policji zatrzymał 55 – letniego mieszkańca tej gminy. Kierował on samochodem marki Opel Vectra w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 3,2 promila alkoholu.

źródło: KPP Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500