Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Turza Wielka. 14-latka ranna podczas prac rolniczych


fot. Pixabay

Jak podaje mławska policja do nieszczęśliwego wypadku podczas prac polowych doszło w środę, 19 czerwca br., w godzinach popołudniowych w miejscowości Turza Wielka. Dyszel prasy rolniczej przygniótł stopę 14-latki. 

W środę, ok. godz. 17.00, Turza Wielka – grunt rolny, gm. Lipowiec Kościelny, 14-letnia mieszkanka gm. Lipowiec Kościelny, przebywając na polu podczas prac rolniczych, została narażona na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w ten sposób, że na prawą stopę opadł jej dyszel prasy rolniczej. Z wstępnych ustaleń wynika, że prasa stała na grząskim gruncie. W wyniku zdarzenia poszkodowana doznała złamania dwóch kości śródstopia. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500