Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Starostwo ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora wydziału komunikacji


Do 28 czerwca br. mogą składać dokumenty aplikacyjne osoby, które chciałyby pracować na stanowisku dyrektora wydziału komunikacji. Dotychczasowy jego dyrektor z dniem 1 lipca przechodzi na emeryturę.

Niezbędnym warunkiem, który musi spełniać kandydat  jest 2 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w sektorze finansów publicznych, posiadanie wykształcenia wyższego oraz niekaralność.

Jako wymagania dodatkowe starostwo określa m.in. znajomość przepisów prawnych (KPA, o samorządzie powiatowym, o pracownikach samorządowych, o ruchu drogowym, o transporcie publicznym, o kierujących pojazdami, o publicznym transporcie zbiorowym, o drogach publicznych, rozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów oraz wymagań dla tablic rejestracyjnych, rozporządzenie w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych sprawach, rozporządzenie w sprawie wydawania dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami, rozporządzenie w sprawie wysokości opłat wydanie dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowego, tablic (tablicy) rejestracyjnych i nalepki kontrolnej oraz ich wtórników) i umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

19
KOMENTARZE

avatar
1500
Z boku
Gość
Z boku

Moi drodzy w wydziale komunikacji jest wiele miłych pan. Przesympatyczna pani ania z kasy pani Julia.Bardzo sympatyczna jest ta wysoka pani ktora rejstruje samochody i wiele innych osob

Klientka
Gość
Klientka

Do Krzyska, przepraszam Ciebie bardzo pracuja tam mile kobiety. Jedna z nich jest pani Jadzia, ktora jest na rejestracji. Przesympatyczna osoba zawsze pomocna i uśmiechnięta.

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Misja, Mlawiak, kas===przestancie wreszcie pisac anonimowe bzdury i incjaly, przecie ci LUDZIE ktorych wskazujecie, mają nazwiska, nie sa żadnymi podejrzanymi, wiec przyjmijcie zasadę KAWA NA ŁAWĘ piszemy pelnymi nazwiskami, nie robcie z tego rzadnych tajemnic., Pozostaje otwarte PYTANIE i jak tu w tym naszym mieście cokolwiek zmienić, skoro piszecie tylko ze ten K.K, BA C.K , W.K, R.M, W.J===dosyc tego grajmy w otwarte karty.

Z daleka
Gość
Z daleka

Mamy (super) władze w Starostwie przyjmowani są ludzie bez kompetecji bez wiedzy bez doświadczenia nawet bez wyksztaucenia. Czekam na efekty pracy nowej władzy czas się wykazać np sprawa likwidacji PKS.

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Ale najważniejsze, dla tej powiatowej władzy i miejskiej także, jest to że TO JEST SWOJ CZŁOWIEK. Wszystko jest oky, a w.mysl porzekadło RACZKA RĄCZKĘ MYJE!!!, no to jedziemy dalej Panowie, a mormalnemu człowiekowi, majacemu przygotowanie, jest bardzo trudno, załapać się do tej rządzącej kasty.

Marko
Gość
Marko

Kierownictwo w sektorze finansow publicznych ha ha, poczekamy, zobaczymy pod kogo to rozpisane, niczego i nikogo sie nie boja, ja juz mam pewne typy ale czas pokaze, radna Karpinska znow kogos upcha bo ona taka slowna jest jak objecala tak zrobi.

???
Gość
???

„Wymagania niezbędne: b/ 2 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w sektorze finansów publicznych,” O co tu chodzi? Czy ktoś nie pomylił wydziałów, czy też zrobiono to celowo?

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Pewnie Starostwo, chce zrobić, z Wydzialu Komunikacji filię Urzedu Skarbowego.

Artiiiiiii
Gość
Artiiiiiii

Po znajomościach to pewnie będzie Artur W . Cała rodzinka po znajomościach pracuje

M. M.
Gość
M. M.

Artiiiiii na marne te twoje spekulacje bo dyrektor już na pewno jest wybrany a cały konkurs to tylko ustawka i zostanie wybrana kolejna osoba bez kompetencji ale za to z jedynej słusznej partii.

Ewka
Gość
Ewka

I prawidłowo

Milo
Gość
Milo

Wymagania usta(no)wione pod faktycznie zarządzającego tą „instytucją” od dwóch dekad pracownika od wszystkiego.Wszystko wie,wszystko potrafi,wszystko może dla wszystkich(znajomych).

Jak piękna , tak przyjemna
Gość
Jak piękna , tak przyjemna

Może zmienią też ,, MIŁĄ PANIĄ ” co wydaje prawa jazdy ?

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Tam żadna kobieta miła nie pracuje… Zero szacunku dla ludzi.

Ruda
Gość
Ruda

W końcu odejdzie ten co już to dawno go powinni wywalić. Może teraz się skończy załatwianie po znajomości. Oby nowy kierownik zaprowadził tam porządek. Chociaż sądząc po wymaganiach. Wg mnie niezbyt dużych to pewnie już jest ustawione kto będzie.

Misja
Gość
Misja

czyżby Marek K. Czy Wojciech K. ? Panowie na wszystkim znają sie. Hihihi

Misja
Gość
Misja

O Tak, znają się. Jeden niby prawnik ha ha, drugi specjalista od wszystkiego ha ha

Kas
Gość
Kas

Trzeba przyznac ze niezle cwaniaki

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Tak to prawda szczegolnie ten WK cwaniak nie można na to patrzeć dorabiać w LG