Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Płonące Kule mistrzem szóstej edycji ligi LG Electronics


W kręgielni Planeta zostały rozegrane finały VI edycji ligi LG Electronics. W meczu o trzecie miejsce grał Dong Yang z Fine Altechem.

Przypomnijmy, iż  rok temu te same zespoły również  grały o trzecie miejsce, lepszym zespołem wtedy  okazała się ekipa Fine Altechu.  W tym meczu do trzeciej kolejki prowadził Fine Altech. W czwartej kolejce Dong Yang wyszedł na prowadzenie i z każdą kolejką powiększał prowadzenie, by ostatecznie zwyciężyć 558 do 456. Dopiero piąte miejsce zdobyli ubiegłoroczni mistrzowie Lucky Strike,  którzy bez większych problemów zwyciężyli z Pantosem 451 do 392. Siódme miejsce przypadło zespołowi IVI LG Electronics  ,którzy w swym ostatnim meczu zwyciężyli z Heesungem  427-0.

W meczu o pierwsze miejsce zagrała ekipa LG Płonące Kule z LG Sqad. Zwycięzcę poznaliśmy dopiero po dziesiątej kolejce, gdyż z przebiegiem każdej kolejki była zmiana prowadzącego.  Po dziewiątej kolejce był remis. W ostatniej kolejce więcej zimnej krwi zachowała ekipa Płonących Kul, która zdobyła 37 punktów więcej i ostatecznie wygrała 526 do 489.

Najlepszym punktującym w klasyfikacji indywidualnej został Kuba Weselak ze średnią 139,3. Drugie miejsce zdobył Marcin Kajstura ze średnią 134,8 natomiast trzecie miejsce ex aequo zdobyli Krzysztof Lech orz Katarzyna Stęplewska śr. 133,8

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Katarzyna Stęplewska drugie miejsce należało do Moniki Langowskiej natomiast ostatnie miejsce podium przypadło Ninie Waśniewskiej. Kolejna liga, która zostanie rozegrana to liga indywidualna.

źródło i fot. Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500