Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miał odkręcić kurek z gazem. Interweniowali strażacy


sdr

Trzy zastępy z JRG Mława wyjechały do zgłoszenia o możliwym ulatnianiu się gazu w budynku wielorodzinnym przy ulicy Żeromskiego.  To skutek zgłoszenia przez policję, że lokator jednego z mieszkań odkręcił kurek z gazem. Na miejscu okazało się, że to fałszywy alarm,  czujniki nie wykryły ulatniającego się gazu. A wymagającym opieki lokatorem zajęła się rodzina.

red.

dav

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x