Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mirosław Dąbrowski szefem zarządu Osiedla Wójtostwo


Trwają wybory przewodniczących i zarządów osiedli. Również mieszkańcy Osiedla nr 4 Wójtostwo wybierali na nową kadencję osiedlowe władze. 20-toma głosami przewodniczącym pięcioosobowego zarządu został ponownie Mirosław Dąbrowski. Jego kontrkandydat Stanisław Mądrzak uzyskał 9 głosów. W skład zarządu weszli: Obrębska Hanna, Przystup Józef, Wojnarowski Janusz i Żółtowski Dawid.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

A cóż sie dzieje z tak aktywnym Prezesem KRZYSZTOFEM?? Mieszkancem tego osiedla. PANIE Wojnarowski, Panu to wszystkiego mało, czy może Pan wymienić, funkcję, jakich Pan w MŁAWIE jeszcze nie pełnił???

Jan
Gość
Jan

Gratulacje dla dh Dawida. Komendant Hufca ZHP, a teraz także członek zarządu osiedla. Prawdziwy społecznik. Powodzenia