Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Grędziński najlepszy na połówce. Podium Litki i Hadriana


Silna ekipa mławskich kolarzy wybrała się do Ciechanowa. Z imprezy z cyklu Mazovia MTB Marathon wrócili w różnych nastrojach. Najwięcej powodów do zadowolenia miał Bartosz Grędziński.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Nasz najlepszy specjalista od jazdy na dwóch kołach po trudnym terenie wybrał się na dystans ½ Pro. Wspólnie z reprezentantem Kross Staff Team, ten sam wybór dokonało aż 207 cyklistów. Blisko połowa marzyła o miejscu w ścisłej czołówce. Ostatecznie w najlepszej formie trasę o długości 42 kilometrów pokonali Grędziński, miejscowy zawodnik Adam Płoski i Marcin Marchlewski z Lubawy.

Wyżej wymienieni kolarze rozstrzygnęli między sobą kwestię triumfu. Mławianin okazał się najszybszy na finiszu. O siedemnaście sekund wyprzedził ciechanowianina. Natomiast rywal z Mazur finiszował na trzeciej pozycji.

Na 91. pozycji ukończył zmagania na tym samym dystansie Janusz Jastrzębowski (podobnie Kross Staff Team). W swojej kategorii MM4 był szesnasty.

Na odcinku Fit (24 kilomety) walczył Andrzej Litka. Piętnasty w „generalce”, w grupie wiekowej FM2 mógł się cieszyć ze srebrnego krążka. Natomiast jako czterdziesty ośmy linię mety przekroczył Hadrian Gruszewski. Sześćdziesiaty dziewiąty okazał się Damian Kolankowski, a sto szósty Mariusz Hermann. Gruszewski nie miał sobie równych w kategorii FMJ.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500