Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Grędziński najlepszy na połówce. Podium Litki i Hadriana


Silna ekipa mławskich kolarzy wybrała się do Ciechanowa. Z imprezy z cyklu Mazovia MTB Marathon wrócili w różnych nastrojach. Najwięcej powodów do zadowolenia miał Bartosz Grędziński.

Nasz najlepszy specjalista od jazdy na dwóch kołach po trudnym terenie wybrał się na dystans ½ Pro. Wspólnie z reprezentantem Kross Staff Team, ten sam wybór dokonało aż 207 cyklistów. Blisko połowa marzyła o miejscu w ścisłej czołówce. Ostatecznie w najlepszej formie trasę o długości 42 kilometrów pokonali Grędziński, miejscowy zawodnik Adam Płoski i Marcin Marchlewski z Lubawy.

Wyżej wymienieni kolarze rozstrzygnęli między sobą kwestię triumfu. Mławianin okazał się najszybszy na finiszu. O siedemnaście sekund wyprzedził ciechanowianina. Natomiast rywal z Mazur finiszował na trzeciej pozycji.

Na 91. pozycji ukończył zmagania na tym samym dystansie Janusz Jastrzębowski (podobnie Kross Staff Team). W swojej kategorii MM4 był szesnasty.

Na odcinku Fit (24 kilomety) walczył Andrzej Litka. Piętnasty w „generalce”, w grupie wiekowej FM2 mógł się cieszyć ze srebrnego krążka. Natomiast jako czterdziesty ośmy linię mety przekroczył Hadrian Gruszewski. Sześćdziesiaty dziewiąty okazał się Damian Kolankowski, a sto szósty Mariusz Hermann. Gruszewski nie miał sobie równych w kategorii FMJ.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500