Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ognisko i strzeleckie zawody


Klub Senshi Fight&Sport uroczyście zakończył sportowy sezon 2018 /2019. Okolicznościowe spotkanie odbyło się na ognisku w kompleksie leśnym w miejscowości Krzywonoś (gmina Szydłowo).


 W trakcie imprezy odbył się również turniej strzelecki z broni pneumatycznej nie wymagającej pozwolenia pod okiem instruktora strzelectwa. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki, natomiast pozostali zawodnicy dyplomy. Ciekawostką jest to, że turniej odbył się w okolicy pozycji mławskiej podczas drugiej wojny światowej. Ognisko odwiedził również jeden z rekonstruktorów Bitwy pod Mławą Piotr Bucholski, który pokazał dzieciakom jak wyglądał Żołnierz Polski tamtych czasów. Sponsorem zawodów było stowarzyszenie o charakterze strzeleckim i kolekcjonerskim Mławska Grupa Strzelecka „Piechur”, która powstała w celu promocji strzelectwa sportowego i rekreacyjnego oraz promowania postaw patriotyzmu i pamięci bohaterów Bitwy pod Mławą.

źródło i fot. Klub Senshi

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x