Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga na głowy! Z elewacji budynku biblioteki odpadają elementy


Elewacje miejskich budynków biblioteki i muzeum od dawna już potrzebuje remontu. Na pewno swoim wyglądem nie poprawiają estetyki centrum miasta. Jednak same w sobie ich walory estetyczne nie są groźne dla przechodniów.

Przedwczoraj jednak z elewacji budynku biblioteki odpadały fragmenty gzymsu, a od wczoraj niebezpieczne miejsce odgradzała ostrzegawcza taśma, zamykająca praktycznie możliwość poruszania się chodnikiem przy bibliotece. To utrudnienie najwyraźniej nie spodobał się przechodniom, bo jak widać na zdjęciu taśma już została  przez kogoś zerwana. Pytanie, czy budynki doczekają się kiedyś poważniejszego remontu nie tylko elewacji, na razie pozostaje bez odpowiedzi, choć potrzeba staje się coraz bardziej widoczna.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
bee
Gość
bee

Na to można pozyskać środki z różnych programów, ale u nas utracone szanse na zewnętrzne pieniądze, to już tradycja.

Green
Gość
Green

Jaka kultura takie dbanie o kulturę, muzeum, biblioteka, kino

Mer
Gość
Mer

Czy to zapowiedź spadku poziomu czytelnictwa?

Były
Gość
Były

Wstyd Panie Burmistrzu za stan techniczny budynków Biblioteki i Muzeum ! To mają być wizytówki naszego miasta ?

Anonim
Gość
Anonim

Cóż… najważniejsi są deweloperzy, firma Ondeo od oczyszczalni, Scotia oraz paru mławskich krezusów, a biblioteka i muzeum mogą poczekać na następnego burmistrza tak jak czeka kamienica naprzeciwko biblioteki czy też wiele innych obdrapanych, obskurnych

zdrowy rozsądek
Gość
zdrowy rozsądek

a co ma burmistrz do prywatnej kamienicy naprzeciwko biblioteki ? Litości …