Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Może i oni zostaną kiedyś strażakami?


Przedszkolaki ze SP w Wieczfni Kościelnej wybrały się z wizytą do Gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieczfni Kościelnej. Po przybyciu przedszkolaków na miejsce serdecznym uśmiechem wyszli do nich strażacy.

Dzięki ich życzliwości dzieci mogły oglądać samochody i sprzęt pożarniczy oraz zwiedzić budynek straży. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka. Na placu dzieci zrobiły sobie zdjęcia na wozie strażackim oraz w jego kabinie. Z pomocą strażaków mogły też przećwiczyć umiejętność kierowania strumieniem wody. Dzieci wróciły bardzo zadowolone i długo wspominały spotkanie ze strażakami.

źródło i fot. SP w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments