Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Może i oni zostaną kiedyś strażakami?


Przedszkolaki ze SP w Wieczfni Kościelnej wybrały się z wizytą do Gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieczfni Kościelnej. Po przybyciu przedszkolaków na miejsce serdecznym uśmiechem wyszli do nich strażacy.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Dzięki ich życzliwości dzieci mogły oglądać samochody i sprzęt pożarniczy oraz zwiedzić budynek straży. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka. Na placu dzieci zrobiły sobie zdjęcia na wozie strażackim oraz w jego kabinie. Z pomocą strażaków mogły też przećwiczyć umiejętność kierowania strumieniem wody. Dzieci wróciły bardzo zadowolone i długo wspominały spotkanie ze strażakami.

źródło i fot. SP w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500