Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jacek Kwiatkowski przewodniczącym zarządu osiedla Śródmieście


Podczas wczorajszego zebrania wyborczego mieszkańcy osiedla Śródmieście wybrali swoich reprezentantów. Przewodniczącym zarządu osiedla ponownie na kolejną kadencję został wybrany Jacek Kwiatkowski.

Był jedynym zgłoszonym na przewodniczącego kandydatem i spośród 44 głosujących 38 opowiedziało się za jego osobą. Wybrani zostali też członkowie zarządu. Spośród pięciorga kandydatów do zarządu weszli: Chyl Radosław, Andrzej Danelczyk, Ewa Kęsicka i Dariusz Tadrzyński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500