Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Festyn rodzinny w Szkołach Katolickich w Mławie


Tradycją naszych szkół jest czerwcowe rodzinne świętowanie. Okazją ku temu są Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. Jak co roku licznie zgromadzona społeczność 15 czerwca oddawała się zabawie i relaksowi. Na festyn przybyła sama Myszka Miki. Dzieci jeździły konno, bawiły się na „dmuchańcach”, toczyły walki sumo. Odbyły się warsztaty klockowe, rozgrywki sportowe oraz strażacki tor przeszkód. Dużą popularnością cieszyły się dziecięce malowanki, bańki mydlane, szkolna fotobudka. Wszystkich zachwycił występ teatralny naszej „Wesołej Gromady” laureata wielu przeglądów oraz wernisaż prac uczniów i naszej native speaker p. Muriel Emond. Bardzo podobały się popisy wokalne uczniów i pokazy taneczne, np. „Kalinki”, „Belgijki”, „Zumby” czy „Czekolady”.

Nie zabrakło również grillowanych specjałów, które jak co roku przygotowała firma CEDROB. Uczestnicy często odwiedzali kawiarenkę internetową z domowymi ciastami, wspierając w ten sposób Wolontariat, który dochód z akcji w całości przeznacza na kształcenie dziecka z Afryki.

Tego dnia odwiedzili nas także laureaci międzyszkolnego drużynowego konkursu „Porusz Umysł”, w którym w tym roku wzięło udział aż 84 przedszkolaków i uczniów. W sobotnie popołudnie nieprzerwanie królowały rodzinna atmosfera, wesoła zabawa, śmiech i życzliwość.

 

Artykuł sponsorowany

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]