Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tego jeszcze nie było! Mława Streetball Night


13 lipca br. z racji obchodów Dni Mławy odbędzie się coroczny turniej streetball’owy. W tym roku zaplanowana edycja rozegrana będzie pod nazwą „Mława Streetball Night” czyli jak sama nazwa wskazuje, turniej po raz pierwszy zostanie rozegrany w nocy.

Rozpoczęcie turnieju o godzinie 19:00. Mecz finałowy oraz wręczenie nagród zostało zaplanowane trzydzieści minut po północy.  Organizatorami są: Krzysztof Ćwik oraz MOSiR Mława.

Podczas trwania turnieju odbędzie się konkurs rzutów za trzy punkty.  Zapisy do turnieju są już zamknięte. Zaledwie tydzień po otwarciu, zapisało się dwanaście drużyn.

Wśród drużyn które potwierdziły obecność znajdują się m.in. zawodnicy z Olsztyna, Przasnysza, Torunia, Elbląga czy broniący tytułu z ubiegłego roku zawodnicy Warszawskiego Hutnika. Mławskie ekipy będą reprezentować drużyna Garłacze, Bernikla oraz Dragons Mława.

3 sierpnia 2019r. o godzinie 10:00 na boisku Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Wyszynach Kościelnych odbędzie się dziewiętnasta już edycja turnieju streetball’owego pod nazwą „U Pileckiego”. Wśród drużyn które potwierdziły swoją obecność są m.in. zawodnicy Hutnika Warszawy, Olsztyna, Przasnysza, Torunia, Nidzicy czy Białegostoku. Mławskie drużyny będą reprezentować zawodnicy EasyNet Basket Mława, Wyszyngtonu oraz Bernikla. Pozostało sześć miejsc w turnieju (maksymalnie 16 drużyn).

Podczas turnieju został zaplanowany również konkurs rzutów za trzy punkty oraz konkurs rzutu z połowy. Turniej poprowadzi pochodzący z Krakowa i grający na najlepszych imprezach w naszym kraju – DJ Chester.

Zapisy tutaj.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500