Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmiertelny wypadek na krajowej 7. Zginął motocyklista


fot. ilustracyjne

Ciechanowska policja prowadzi postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął motocyklista. Do zdarzenia doszło w piątek na drodze krajowej nr 7 około godz. 19:10.

Ciechanowscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny śmiertelnego wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 7 na wysokości skrętu do miejscowości Zygmuntowo. Tam kierowca motocykla uderzył w lewy przedni bok samochodu renault. Pojazdy poruszały się w kierunku Gdańska. Samochodem osobowym kierował 43-letni mieszkaniec pow. legionowskiego wraz z trójką pasażerów, natomiast motocyklem marki Honda poruszał się 46-letni mieszkaniec pow. rypińskiego z województwa kujawsko-pomorskiego. Na skutek tego zdarzenia 46-letni motocyklista pomimo reanimacji zmarł. Osobom podróżującym samochodem osobowym nic się nie stało.

Ciechanowska policja zwraca się z prośbą do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi, nadmierna prędkość, brawurowa jazda mogą doprowadzić to tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.
Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo na drodze.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500