Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ognisko integracyjne „Połączyć dwa światy”


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie zorganizowało kolejny raz w szkółce leśnej na Krajewie ognisko integracyjne pod nazwą „Połączyć dwa światy”.

Nasi partnerzy: Komenda Powiatowa Policji w Mławie, Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie oraz animator zabaw dla dzieci przygotowali wiele atrakcji.

Głównym punktem spotkania było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Zwierzaki, nasze słodziaki”, w którym w dwóch kategoriach wiekowych (do lat 10 oraz powyżej lat 10) wyłoniono po dwa I, II i III miejska oraz trzy wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki i dyplomy.

Swój czynny udział zaakcentowali wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, którzy malowali twarze, pomagali w organizacji zabaw oraz włączali się w pozostałe atrakcje.

źródło i fot. MOPS

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500