Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzowie na piątkę. Awans Jokera na podium


Na razie nikt nie potrafił zatrzymać mistrzów poprzedniej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Oldboye odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu. Tym razem w pobitym polu pozostawili konkurentów z Marco.

Choć rywale robili co mogli, nie znaleźli sposobu na zatrzymanie Andrzeja Karpińskiego. Wszystkich okazji strzeleckich nie zdołał wykorzystać. Jednak czterokrotnie piłka po strzałach byłego króla strzelców trzeciej ligi wpadła do siatki. To wystarczyło do wygranej, tym bardziej, że piąte trafienie zanotował Krzysztof Osiecki.

Oldboye jako jedyni w całej stawce mogą pochwalić się kompletem wygranych.  O dwa oczka mniej ma na koncie FC Kępa. Tym razem okazali się lepsi od drugiej ekipy Oldboyów. Największy udział w wygranej mieli autorzy trzech goli, czyli Mariusz Kruszewski, Dawid Szwarc i Maciej Skrobiński.

Na najniższy stopień podium przebili się reprezentanci Jokera. W starciu z debiutantami z OKM-u urządzili sobie strzelecki trening. Pocelowali do siatki aż dziewieciokrotnie. Prym wiedli Paweł Pszczółowski (cztery gole) i autor hat-tricka Zbigniew Krystkiewicz.

Drugi z rzędu triumf zanotowała dzierzgowska Tamka. Na nic się zdał rywalom z Body Clubu celny strzał w wykonaniu Nazara Lituna. Skuteczną odpowiedź wyprowadzili Jacek Szypulski i Marek Nadrowski.

Siódma kolejka zostanie rozegrana w środę 19 czerwca. Oto zestaw par: Marco – Joker, FC Kępa – Oldboy, ZTiR – Oldboy 2, Tamka – Zielone Miasto, OKM – Body Club.

Szósta kolejka (13 czerwca): Body Club – Tamka 1:2, Zielone Miasto – ZtiR 3:1, Oldboy 2 – FC Kępa 1:3, Joker – OKM 9:2, Oldboy – Marco 5:2

Klasyfikacja strzelców:  14 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 9 – Paweł Olszewski (Oldboy 2), 8 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker), 7 – Mateusz Sokół (Marco),  6 – Radosław Smoliński, (Marco), Paweł Kaczerski (Tamka).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500