Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gradzanowo Zbęskie. Złodzieje ograbili dom


fot. ilustracyjneNa początku czerwca br., nieznany sprawca  dostał się na teren posesji w Gradzanowie Zbęskim (gm. Radzanów). Po wyważeniu drzwi wejściowych do budynku mieszkalnego dokonał kradzieży sprzętu AGD.

Dodatkowo z pomieszczeń gospodarczych zginęły narzędzia ogrodnicze, elektryczne oraz rower górski. Straty poniesione w wyniku zdarzenia wyniosły ponad 8 tys. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
januszek
Gość
januszek

należy zaprzestać pisania o złodziejstwie kradzieży bo do tego na posesji doszło z winy właściciela zazwyczaj zesraj się a postaw się – dumnie ścigających się sąsiadów komu lepiej – pijacy rywalizują kto więcej da radę wypić etc. wszyscy zapominają celowo o swym bezpieczeństwie i redakcjo poczekaj na sezon ogórkowy z tymi rewelacjami…

Ona
Gość
Ona

Jak nie wiesz jak było to nie komentuj… Taka mała uwaga….