Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gradzanowo Zbęskie. Złodzieje ograbili dom


fot. ilustracyjne

Na początku czerwca br., nieznany sprawca  dostał się na teren posesji w Gradzanowie Zbęskim (gm. Radzanów). Po wyważeniu drzwi wejściowych do budynku mieszkalnego dokonał kradzieży sprzętu AGD.

Dodatkowo z pomieszczeń gospodarczych zginęły narzędzia ogrodnicze, elektryczne oraz rower górski. Straty poniesione w wyniku zdarzenia wyniosły ponad 8 tys. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
januszek
januszek
1 rok temu

należy zaprzestać pisania o złodziejstwie kradzieży bo do tego na posesji doszło z winy właściciela zazwyczaj zesraj się a postaw się – dumnie ścigających się sąsiadów komu lepiej – pijacy rywalizują kto więcej da radę wypić etc. wszyscy zapominają celowo o swym bezpieczeństwie i redakcjo poczekaj na sezon ogórkowy z tymi rewelacjami…

Ona
Ona
1 rok temu
Reply to  januszek

Jak nie wiesz jak było to nie komentuj… Taka mała uwaga….