Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Gradzanowo Zbęskie. Złodzieje ograbili dom


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Na początku czerwca br., nieznany sprawca  dostał się na teren posesji w Gradzanowie Zbęskim (gm. Radzanów). Po wyważeniu drzwi wejściowych do budynku mieszkalnego dokonał kradzieży sprzętu AGD.

Dodatkowo z pomieszczeń gospodarczych zginęły narzędzia ogrodnicze, elektryczne oraz rower górski. Straty poniesione w wyniku zdarzenia wyniosły ponad 8 tys. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
januszek
Gość
januszek

należy zaprzestać pisania o złodziejstwie kradzieży bo do tego na posesji doszło z winy właściciela zazwyczaj zesraj się a postaw się – dumnie ścigających się sąsiadów komu lepiej – pijacy rywalizują kto więcej da radę wypić etc. wszyscy zapominają celowo o swym bezpieczeństwie i redakcjo poczekaj na sezon ogórkowy z tymi rewelacjami…

Ona
Gość
Ona

Jak nie wiesz jak było to nie komentuj… Taka mała uwaga….