Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niebawem wystartuje mławski rajd rowerów!


Przypominamy, dziś 16 czerwca obędzie się czwarta edycja Mławskiego Święta Rowerów. Start godz. 13:00.

Do wyboru są dwie trasy, na których uczestnicy dostaną pieczątki upoważniające do wzięcia udziału w losowaniu cennych nagród!

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy mieć rower, kask i zarejestrować się w biurze zawodów na stadionie MOSiR, 16 czerwca, w godzinach 12:00-16:00. Po otrzymaniu karty, jeździsz ile chcesz, możesz odpocząć w trakcie rajdu jeśli poczujesz się zmęczony, możesz trasę pokonać kilkukrotnie jeśli czujesz się na siłach. Liczy się dobra zabawa i wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

Na uczestników rajdu czekamy na stadionie MOSiR do godziny 17:00, wtedy rozlosujemy nagrody.

Szczegóły trasy na stronie MOSiR.

 

red.

 

 

 

 

 

 

.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
dzidek
Gość
dzidek

No tak czyżby dyr. Jankowski się obudzil, i zaczal organizować imprezy. Dobre i to a prowadzacy spiker, jest w swych komentarzach zabojczy!!