Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Niebawem wystartuje mławski rajd rowerów!


Przypominamy, dziś 16 czerwca obędzie się czwarta edycja Mławskiego Święta Rowerów. Start godz. 13:00.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Do wyboru są dwie trasy, na których uczestnicy dostaną pieczątki upoważniające do wzięcia udziału w losowaniu cennych nagród!

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy mieć rower, kask i zarejestrować się w biurze zawodów na stadionie MOSiR, 16 czerwca, w godzinach 12:00-16:00. Po otrzymaniu karty, jeździsz ile chcesz, możesz odpocząć w trakcie rajdu jeśli poczujesz się zmęczony, możesz trasę pokonać kilkukrotnie jeśli czujesz się na siłach. Liczy się dobra zabawa i wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

Na uczestników rajdu czekamy na stadionie MOSiR do godziny 17:00, wtedy rozlosujemy nagrody.

Szczegóły trasy na stronie MOSiR.

 

red.

 

 

 

 

 

 

.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
dzidek
Gość
dzidek

No tak czyżby dyr. Jankowski się obudzil, i zaczal organizować imprezy. Dobre i to a prowadzacy spiker, jest w swych komentarzach zabojczy!!