Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Alarm pożarowy na Płockiej


Strażacy sprawdzają jeszcze zgłoszenie o zadymieniu na klatce schodowej czteropiętrowego bloku na ulicy Płockiej.  Groźby pożaru jednak nie ma, strażacy ustalają teraz, możliwe źródło zadymienia. Do zdarzenia wyjechały trzy zastępy JRG Mława w tym wóz z drabiną hydrauliczną. Jak podaje straż jest to alarm fałszywy. Do zgłaszającej wezwano karetkę pogotowia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500