Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wróblewski ze złotem, Jaworski poszalał na lidze


Miniony weekend był wyjątkowo udany dla mławskich przedstawicieli sportów walki. Łukasz Wróblewski sięgnął w Suszu po złoty medal mistrzostw Polski amatorów w kickboksingu w formule K1. Natomiast Paweł Jaworski powalczył z powodzeniem w zawodach warszawskiej ligi MMA.Handemade with love Lucky&Berry

Wróblewski rywalizował w kategorii wagowej do 70 kilogramów. W drodze na szczyt stoczył trzy walki – w żadnej nie dał konkurentom żadnych szans na nawiązanie wyrównanej walki. Wszystkie wygrał, na dodatek w efektownym stylu. Finał zakończył już w drugiej rundzie. Rywal nie zdołał dojść do siebie po ciężkim nokaucie.

Jaworski rywalizował w Warszawie w dwóch formułach. W obu sięgnął po złote krążki. Zaczął od triumfu w kategorii GI (junior młodszy, waga +64 kg). Okazał się lepszy zarówno od Benedykta Kurtyka, jak i od Natana Sapa. Natomiast w formule NO Gi (junior młodszy, +66,5 kg) reprezentant Husarii Mława poradził sobie z Wiktorem Kasprzykiem, Danielem Krawcem i Adamem Rutowiczem.

W nadchodzący weekend przyjdą kolejne emocje związane z występami naszych wojowników. Podczas 25. gali FEN (Fight Exclusive Night) w Ostródzie Krystian Bielski zmierzy się z Tomaszem Skrzypkiem z klubu MMAtleo Stupsk.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Ktos
Gość
Ktos

Bravk lukasz