Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert wokalno muzyczny i finał VII edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza na koncert wokalno muzyczny i finał VII edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej 16 czerwca 2019 r. godzina 17:00 sala koncertowa PSM I i II stopnia w Mławie. Koncert w wykonaniu pedagogów i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Mławie. Wystąpią:


Iwona Siwiec – śpiew
Natalia Siwiec – śpiew
Anna Gwarda -akompaniament
Piotr  Żandarski -fortepian

źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x