Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warto czytać, trzeba czytać …7 czerwca 2019 r. tradycyjnie o godzinie 10.oo, uczniowie i nauczyciele mławskich szkół wzięli udział w akcji masowego czytania książek „Jak nie czytam, jak czytam”, którą od czterech lat organizuje mławska Biblioteka Pedagogiczna.

Celem akcji jest kreowanie pozytywnego wizerunku książki tak, aby czytanie kojarzyło się pozytywnie  i nie było utożsamiane z przykrym obowiązkiem sięgania jedynie po lektury szkolne. Ma motywować, a nie zmuszać.

Dlatego w trakcie 15 minutowej akcji czytamy to co lubimy, w miłej atmosferze i najczęściej                w plenerze.

W tym roku miłośnicy książek zostali zaproszenie do wspólnej akcji  przez koleżanki z bibliotek szkolnych  Zespołu Szkół nr 1 i 2 w Mławie i tam w cieniu pięknych, starych drzew w skupieniu  czytali młodzi i starsi.

Wszystkim uczestnikom akcji dziękujemy i zapraszamy na kolejną w przyszłym roku.

źródło i fot. Biblioteka Pedagogiczna w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x