Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rój pszczół na świerku pod ratuszem


Przed kilkoma minutami mławscy strażacy zabezpieczali miejsce, gdzie osiadł rój pszczół, który upatrzył sobie miejsce na gałęziach świerku rosnącego przy ratuszu.  Zebraniem wyrojonych pszczół zajął się pszczelarz i po kilku minutach po owadach nie było już śladu.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
4 lata temu

Myślały że skoro Kosiński o nich pomyślał i zbudował im domek na ratuszu to i Kowalewski również o nich będzie pamiętał..

every
every
4 lata temu

Pszczółki chciały się przypomnieć burmistrzowi…
Tyle im naobiecywał i co????? – wielkie ZERO.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x