Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzowie na sześć fajerek. Król Ziółkowski


Innego zakończenia tak udanego sezonu w przypadku Wkry Radzanów nie sposób było sobie wyobrazić. W ostatnim meczu w B-klasie świeżo upieczeni mistrzowie nie oszczędzili konkurentów z Kownat Żędowych.


Spotkanie toczyło się w wyjątkowo przyjacielskiej atmosferze – konkurenci z powiatu ciechanowskiego wykonali specjalny szpaler dla najlepszej drużyny rozgrywek. Jednak na boisku nie mogli liczyć na żadną kurtuazję. Strzelanie rozpoczął grający trener radzanowian. Na dodatek Zbigniew Kalinowski nie poprzestał na jednym trafieniu.

Ostatecznie skompletował hat-tricka (pierwszy w rozgrywkach). Do siatki pocelowali także Adam Ziółkowski, Krzysztof Stryjewski oraz Daniel Ziółkowski. W przypadku tego ostatniego zawodnika był to trzydziesty piąty gol. Po raz drugi z rzędu zdobył koronę króla strzelców w B-klasowych bataliach.

Tamka rozegrała mecz z Olimpem Ciechanów już na początku maja. Natomiast ostatni w tabeli Żak Szreńsk wybrał się na boisko trzeciego w tabeli GKS-u Gumino. Po premierowej partii wydawało się, że może dojść do niespodzianki. Podopieczni Marka Dobrowolskiego prowadzili bowiem 2:1.

Niestety finisz należał do gospodarzy. Nie tylko doprowadzili do wyrównania. Potrafili jeszcze wyprowadzić dwa skuteczne ciosy.

Wkra Radzanów – Gryf Kownaty Żędowe 6:1 (2:1)

GKS Gumino – Żak Szreńsk 4:2 (1:2)

Pozostałe wyniki ostatniej kolejki: Wkra II – Opia 0:3 – walkower, Orzyc II – Gladiator 0:3 – walkower, Olimp – Tamka 1:1 (rozegrany awansem 20 kwietnia), Orlęta – pauza

Najlepsi strzelcy: 35 – Daniel Ziółkowski (Wkra), 14 – Michał Zbysiński (Tamka), 13 – Tomasz Grzybowski (Tamka), 6 – Zbigniew Kalinowski (Wkra), 5 – Tomasz Anbo, Mateusz Barański (Żak)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x