Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Julia Zalewska finalistką konkursu  „Młody matematyk”


Bardzo dobry wynik w powiatowym konkursie „Młody Matematyk” uzyskała Julia Zalewska z klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. Uczennica systematycznie uczyła się pod kierunkiem p. Elizy Pydynkowskiej oraz wiele czasu poświęciła na pracę samodzielną, co dało świetny wynik w trzyetapowym konkursie matematycznym.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W dniu 6. czerwca br. w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Mławie odbyło się podsumowanie konkursów – wyłonieni zostali laureaci i wyróżnieni oraz wręczone zostały nagrody.

Julia Zalewska – wyróżniona w konkursie powiatowym „Młody Matematyk” w r. szk. 2018/2019: „Dojście do finału powiatowego konkursu „Młody Matematyk” i zdobycie wyróżnienia było dla mnie dużym osiągnięciem. Przechodzenie każdego z trzech etapów cieszyło mnie niezmiernie i mobilizowało do dalszej pracy. Moja wiedza z matematyki znacznie się poszerzyła, a rozwiązywanie zadań tekstowych nie stanowi problemu. Myślę, że na tym się nie zatrzymam i w następnym roku stanę na podium” – stwierdziła uczennica.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alfonso Pawlacz
Alfonso Pawlacz
2 lata temu

Tak trzymac, tylko matematyka nas uratuje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x