Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potok płynie ulicami Reymonta i Żeromskiego


Ulicą Reymonta już ponad dwie godziny płynie struga wody. Woda ta zalewa też niżej położoną ulicę Żeromskiego i płynie aż do Żwirki. Nie jest to jednak lokalne oberwanie chmury, ani awaria. Jak podaje WodKan płukana jest instalacja wodna w ulicy Sienkiewicza, która została przebudowana w związku z planami budowy ronda przy komendzie policji.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Pjoter
Gość
Pjoter

Matko bosko, tragedia

Adam
Gość
Adam

Podobno jest klopot z woda i za podlewanie ogródka mozna dostac kare ok 500 zl ale rury to juz można płukac

Stefan
Gość
Stefan

To dla Pana bezpieczeństwa i innych odbiorców wody. Są określone procedury i przepisy. Ich przestrzeganie zapobiega zatruciom i chorobom. Inaczej nie można przełączyć starej instalacji do nowej. Te nowa trzeba po wybudowaniu przepłukać.

Anonim
Gość
Anonim

Przecież musieli. Powinieneś się zgłosić do Wod-Kan i może Tobą by przeczyścili te rury nie marnując drogocennej wody.