Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pieszo do Sanktuarium Płockich Męczenników w Działdowie


Upalna pogoda nie wystraszyła grupy około dwudziestu młodych pielgrzymów, którzy wczoraj rano wyruszyli pieszo z parafii MB. Królowej Polski do Sanktuarium Płockich Męczenników w Działdowie. Tu przypomnijmy, 12 czerwca przypada 20. rocznica beatyfikacji Płockich Biskupów Męczenników – abpa Antoniego J.Nowowiejskiego i bp Leona Wetmańskiego, których Niemcy zamordowali w KL Soldau – obozie koncentracyjnym w Działdowie.

Mławska pielgrzymka zakończy się mszą św. w Sanktuarium Płockich Męczenników w Działdowie, a pątnicy mają do pokonania 31. km trasę. Do Mławy wracają już pojazdami. Grupę poprowadził ks. Marcin Niesłuchowski.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500