Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy-stary zarząd Osiedla Nr 2 Warszawska


Paweł Staniszewski, przewodniczący zarządu oraz Joanna Tańska i Sławomir Kołakowski, to skład nowo wybranego zarządu Osiedla nr 2 Warszawska.  Zebranie wyborcze odbyło się wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1. Paweł Staniszewski, dotychczasowy przewodniczący był jedynym kandydatem na przewodniczącego zarządu i został wybrany jednogłośnie – dwunastoma głosami. Również jednogłośnie wybrani zostali pozostali członkowie zarządu.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x