Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Będzie opracowana nowa strategia rozwoju miasta. Czy włączą się mieszkańcy?


Miasto Mława rozpoczęło prace nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miasta Mława do 2025 roku. Dokument ten urzędnicy chcą  współtworzyć z mieszkańcami Mławy, dlatego Burmistrz Miasta Mława serdecznie zaprasza na warsztaty, które odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Mławie (sala na piętrze) we wtorek 18 czerwca o godzinie 17:00.

Celem pierwszych warsztatów jest dyskusja nad aktualnym stanem miasta, wypracowanie analizy SWOT oraz dyskusja nad głównymi problemami rozwojowymi miasta Mława. W efekcie powstanie materiał wyjściowy do opracowania diagnozy Miasta Mława.

Warsztaty są przeznaczone dla przedstawicieli różnych środowisk: radnych, przedstawicieli jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i – przede wszystkim – mieszkańców Mławy.

Dokument zostanie przygotowany przez wyłonioną w przetargu firmę Rafał Modrzejewski EKO – GEO GLOB.  Serdecznie zapraszamy: wtorek 18 czerwca 2019 r, godzina 17:00, Sala na piętrze MDK (Mława, ul. Stary Rynek 13).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Mirek
Gość
Mirek

Potrzebny jest kompleksowy plan zagospodarowania miasta a nie kolejna strategia, która w niczym nie pomaga, nic nie narzuca i niczego nie zabrania. Nadal będą powstawać bloki miedzy domkami jednorodzinnymi bez parkingów, bez placów zabawa, bez zieleni, przy ruchliwych ulicach, gdzie skutecznie będzie blokowany ruch przez pojazdy mieszkańców tych bloków.

Anna
Gość
Anna

Niech wezmą się za rzetelną robotę, a nie za opracowywanie kolejnych strategii rozwoju i wizji wizjonerów, które i tak pójdą do kosza za nasze pieniądze. A co się dzieje z II etapem modernizacji Kina KOSMOS ?! Czyżby już dokumentacja przedawniła się ? Aby tak dalej. Plują ludziom w oczy i mówią że deszcz pada. Żenujące.

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Wielkie brawa Pani ANIU !! W tym jednym poście zmiescila Pani całą strategię działań Burmistrza Kowalewskiego, JEDNYM SLOWEM NIC NOWEGOA, aleto właśnie jest taka strategia Wlodarza miasta, mamienia mieszkańców, co też ON nie zrobi, tylko ze to wszystko pozostaje na papierze, przyklad Kina, Zalewu Ruda, nlawskich ulic, Dom Seniora, tężnie solankowe. ANIE BURMISTRZU PRZYSŁOWIOWE Lw ANIE WODY JUZ DAWNO WYSZŁO Z MODY czyzby w nawale tej dobrej współpracy w ramach P.P.P zapomnial Pan o tym?? A MY MIESZKAŃCY CHCEMY KONKEETNYCH DZIAŁAŃ, ale jak liczyc na konkrety w Pańskim, dzialaniu, jak przez 2 lata nie potrafił Pan rozwiazac sprawy ZALEWU RUDA,… Czytaj więcej »

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Zapraszamy Was mieszkańcy, mamy gotowca tej strategii, i plan realizacji—jesli tak, to po cóż to spotkanie??? Chyba tylko po to aby później powiedzieć, przecie byly konsultacje, więc o co chodzi.

Joko
Gość
Joko

No tak… Jakieś POZORY muszą stwarzać… 🙂

Yacek
Gość
Yacek

Przy okazji warto zadać pytanie jak długo jeszcze będzie zakaz budowy budynków mieszkalnych powyżej 6 pięter. Warto też pomyśleć o przyłączenie Łomi do Mławy. Mieszkańcy ci korzystają ze wszystkiego co oferuje swoim mieszkańcom Mława nie partycypując w kosztach.

AntyKo
Gość
AntyKo

Yacek, aleeee! normalnie bomba intelektualna ! Z czego to niby korzystają, za co mieliby płacić miastu ?

mwa
Gość
mwa

Po co to tworzyć skoro do starej miasto się nie stosowało !?