Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znamy kolejne gwiazdy lipcowych Dni Mławy. Zobacz zwiastuny


Co prawda nadal nie ma jeszcze oficjalnego programu lipcowych Dni Mławy, ale już pojawiają się kolejne zapowiedzi artystów, którzy zagrają u nas swoje koncerty.W maju swój koncert w Mławie zapowiedział Kamil Bednarek, teraz dołączyli kolejni artyści. Wiemy już, że na pewno zagra nasz mławski zespół Miasto Wewnętrzne. W Mławie zagra też Smolasty.

Smolasty (Norbert Smoliński) to  polski wokalista, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. W marcu 2018 otrzymał nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za Fonograficzny debiut roku. Single „Uzależniony”[14] i „Fake Love” były zapowiedzią albumu, którego premiera odbyła się 7 września 2018. Płyta trafiła na 7. miejsce na liście pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. W lutym 2019 odebrał złotą płytę za sprzedaż albumu.

red.

Zobacz także…

Mława. Summer City Festiwal 2019 [Planeta Disco, Letnie granie, program koncertów]

Miasto Wewnętrzne – zapowiedź Summer City Festival 2019

Kolejna zapowiedź koncertu na Summer City Festival!14 lipca na scenie Miasto Wewnętrzne ! #scf #summercityfestival #dnimławy

Opublikowany przez Miejski Dom Kultury w Mławie Poniedziałek, 1 kwietnia 2019

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Fanka smolastego
Gość
Fanka smolastego

Smolastyyy❤❤❤

Janek
Gość
Janek

Ku….a kogo wy zapraszacie. Kto tego slucha? Burmistrz poszedl w oszczednosci jak co roku.