Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najlepsze czytelniczki w „ekonomiku”


Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie na początku roku szkolnego ogłosiła konkurs  „Czytelnik Roku 2019”. Wszyscy uczniowie obligatoryjnie brali w nim udział.


Podstawowym kryterium oceny i przyznania tytułu „Czytelnik Roku 2019” jest najwięcej wypożyczonych i przeczytanych książek z biblioteki szkolnej.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce: Alicja  Szerszeń   kl. II. G

II miejsce: Ewelina  Wilk   kl. II. H

III miejsce: Julia  Rudnik kl. I. G

Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, zachęcenie do częstszego  odwiedzania biblioteki oraz zainteresowanie użytkowników biblioteki dobrą lekturą.

red.

źródło i fot. ZS nr4

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x