Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

5 wynik w Polsce Kai Chmielewskiej


W miniony piątek, 7 czerwca zawodniczka KS Zawkrze Kaja Chmielewska (2006) reprezentowała województwo Mazowieckie w Finałach Nestle Cup, które w tym roku organizowane były na stadionie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Kaja rywalizowała z najlepszymi biegaczkami w naszym kraju, na swoim koronnym dystansie 600 m. Uzyskała czas 1:46,41, który dał jej 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej w Polsce. Gratulacje dla Kai i jej trenerki, Pani Justyny Zembrzuskiej, która współpracuje z sekcją lekkoatletyczną klubu.
Zawody NESTLE CUP to nieoficjalne mistrzostwa Polski U-12 i U-14 organizowane przez PZLA i Firmę NESTLE w ramach funkcjonowania programu „Lekkoatletyka dla Każdego!”

źródło i fot. KS Zawkrze

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500