Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzowie uciekają. FC Kępa z remisem


Pierwsza drużyna Oldboyów nie zwalnia tempa w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Ubiegłoroczni mistrzowie notują wyborny start. W pierwszy czwartek czerwca świętowali piąte zwycięstwo z rzędu.


Bohaterem konfrontacji z Jokerem okazał się Maciej Rogalski. Czynny jeszcze napastnik Mławianki wpisał się dwukrotnie na listę strzelców. Najpierw wywalczył rzut karny, którego nie zmarnował. A potem wykorzystał składne podanie od jednego z kolegów. Rywali stać było jedynie na honorowe trafienie – do siatki pocelował Zbigniew Krystkiewicz.

Miano niepokonanej zachowała FC Kępa, ale straciła pierwsze punkty w rozgrywkach. W konfrontacji z Zielonym Miastem nie padła ani jedna bramka. Za to aż siedem wpadło w meczu Oldboyów 2 z Marco. Prym wśród snajperów wiedli Krzysztof Butryn i Paweł Olszewski. Dublet w przypadku tego ostatniego gracza oznaczał zbliżenie się w klasyfikacji strzelców do Andrzeja Karpińskiego. Traci do najgroźniejszego rywala w walce o koronę króla strzelców zaledwie jedno trafienie.

Druga ekipa Oldbojów wróciła na podium. Komfortu nie mają, bowiem blisko znajdują się trzy drużyny. Marco i Joker swoje mecze przegrały, ale już ZTiR odniósł trzeci triumf z rzędu. Tym razem wypunktował Body Club, w czym najwiekszą zasługę miał Artur Gawęda. Popisał się dwoma celnymi strzałami.

Szósta kolejka odbędzie się w czwartek 13 sierpnia. Oto zestaw par: Body Club – Tamka, Zielone Miasto – ZTiR, Oldboy 2 – FC Kępa, Joker – OKM, Oldboy – Marco.

V kolejka (6 czerwca): Marco – Oldboy 2 1:6 (M. Sokół – S. Gołębiewski, K. Butryn 2, R. Olęcki, P. Olszewski 2), Tamka – OKM 5:1 (M. Nadrowski, M. Dąbrowski, T. Grzybowski, P. Kaczerski 2 – J. Lis), FC Kępa – Zielone Miasto 0:0, ZTiR – Body Club 3:0 (P. Kacperowski, A. Gawęda 2), Oldboy – Joker 2:1 (M. Rogalski 2 – Z. Krystkiewicz).

Najlepsi strzelcy: 10 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 9 – Paweł Olszewski (Oldboy 2), 7 – Mateusz Sokół (Marco),  6 – Radosław Smoliński, (Marco), Paweł Kaczerski (Tamka).

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x