Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Opel dachował i stanął w płomieniach


Jak podaje straż pożarna, około godziny 0:20 na ulicy Warszawskiej w niewyjaśnionych na razie okolicznościach doszło do dachowania osobowego Opla Corsa, a następnie pożaru auta.


Po przybyciu na miejsce strażaków z JRG Mława oraz OSP Szydłowo, okazało się, że w palącym się pojeździe nie ma nikogo. Strażacy ugasili pożar, a następnie wraz z policją przeszukali okoliczny teren w poszukiwaniu kierowcy i ewentualnych pasażerów – jednak bez skutku.

Całkowitemu zniszczeniu uległo auto oraz dwa zanki drogowe. Wstępnie straty oszacowano na 7 tys. zł. Akcja gaśnicza trwała 49 min.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x