Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Był żar z nieba, a kurtyna wodna nie działała


Jak dotychczas, pomimo upałów działa – a raczej działała tylko jedna kurtyna wodna przy ratuszu. Problem jednak w tym, że nie zawsze jest sprawna.


– Co miasto robi dla nas dla naszych mieszkańców? Szczerze nic! Nawet w gorące dni nie potrafią zrobić prostej rzeczy jaką jest kurtyna wodna,  która nie działa wcale już od kilku dni – pisze jeden z czytelników.

W upalne i gorące dni jakie były w ubiegłym tygodniu i są zapowiadane na ten obecny, kurtyna cieszyła się pewnym powodzeniem. Dobrze byłoby, gdyby działała sprawnie i nieprzerwanie też w niedziele.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Milo
Milo
4 lata temu

A za ile ratusz zakupił to cudo,że ma działać bezawaryjnie? Znalazłem taką https://www.artbud.pl/pl/p/Kurtyna-wodna-bramka-zraszajaca-cykliczna-z-automatycznym-uruchamianiem-/38286 za 240 i mam i działa.podłączyłem sam, działa, bez fachowców, bez przecinania wstęgi i zdjęć, bez tego całego cyrku

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Milo

Tę kurtynę robił zdaje się Wod-Kan, a czy ratusz za nią płacił – nie pamiętam.

dzidek
dzidek
4 lata temu
Reply to  Milo

MILO, tu nie chodzi o kurtyne, tylko o cały ten CYRK, .w Mławie wszystko robi się na pokaz, tylko to co jest potrzebne, mieszkańcom /Zalew/— to pies z kulawą nogą,.na ten balagan się mie obejrzy, nawet, a.mazeniem ściętej głowy zeby to działało.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x