Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kamil Przybyszewski przewodniczącym zarządu osiedla nr 8 na kolejną kadencję


Kamil Przybyszewski, Damian Ochnik i Małgorzata Zieliński, to nowy zarząd osiedla nr 8 Obrońców Mławy, a jego przewodniczącym na kolejną kadencję został wybrany miażdżącą większością głosów Kamil Przybyszewski. Taką decyzję podjęli mieszkańcy osiedla na wczorajszym zebraniu wyborczym.


Miasto Mława podzielone jest na 15 jednostek pomocniczych – osiedli. Wczorajsze wybory przewodniczącego i zarządu osiedla nr 8 rozpoczynają serię wyborów zarządów tych jednostek, na następną, czteroletnią kadencję.

Procedura wyborów przewiduje oddzielny wybór przewodniczącego zarządu osiedla, potem określenia z ilu osób będzie składał się zarząd i wybór jego członków. Same wybory poprzedza sprawozdanie z działalności przewodniczącego i zarządu w minionej kadencji.

O funkcję przewodniczącego zarządu nr 8 ubiegała się dwójka kandydatów: Elżbieta Tomaszewska i Kamil Przybyszewski. W tajnym głosowaniu Elżbieta Tomaszewska otrzymała 4 głosy, zaś Kamil Przybyszewski 24.

Również nie było kłopotu z wyborem nowego składu zarządu. Mieszkańcy osiedla postanowili, że będzie on trzyosobowy (wraz z przewodniczącym).O miejsce w zarządzie ubiegali się Teresa Archacka, Damian Ochelski i Małgorzata Zielińska. W wyniku tajnego głosowania do zarządu wybrani zostali Damian Ochelski i Małgorzata Zielińska.

Stary-nowy przewodniczący był niewątpliwie jednym z najaktywniejszych przewodniczących minionej kadencji. Zabierał głos nie tylko w sprawach dotyczących wyłącznie jego osiedla, ale również zgłaszał problemy i stawiał pytania na sesjach rady miasta, które czasem sprawiały sporo kłopotu władzom. Dość tu wspomnieć wnioski o obniżenie diet radnym, czy podwyższenia bonifikaty przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów. Trzeba tu też przypomnieć zaangażowanie w budżety obywatelskie, dzięki któremu na Wólce powstał skwer, a docelowo ma powstać też tężnia solankowa.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
22 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2 lata temu

Potrafi gadac tylko gadac i stac w pierwszym szeregu z pisowcami.Z gadania to wielkie g….. wyjdzie.Osobiscie nie trawie goscia.Tzw lizus

Mławianka
Mławianka
2 lata temu

Jak takich ludzi będziemy wybierać to daleko nie zajdziemy. Szok, co ten pan sobą reprezentuje? W głowie siano, gada w kółko to samo, komentarze na fb-dno totalne. Boże widzisz i nie grzmisz…

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  Mławianka

Ja to widzę,i strasznie się dziwię, ze w naszym miescie mamy jeszcze takie MLAWIANKI==ktore sobą reprezentują takie DNO TOTALNE JAK PANI, pewnie mieszkancy nie chcieli wybrac takiej mądrości, bo bali się ze moze im przynieść tylko WSTYD.Szanowna Pani jak ma Pani w głowie SIANO TO PROSZĘ SZYBKO SKONTAKTOWAC
SIĘ Z BOCIANEM, ON POMOŻE. Jednak ten BÓG, POSKAPIL PANI ROZUMU!!, i zamiast rozumu, podarowal Pani siano i pustkę w glowie

Oburzona
Oburzona
2 lata temu

Ja tu czegoś w tym cyrku nie rozumiem. Jak to możliwe że ten człowiek ze swoim organistą oczerniają szkole nr 4 na swoim portaliku internetowym i profilu społecznościowym narażając na pośmiewisko dyrekcje i nauczycieli a szkoła użycza mu sal do spotkań? Taki ktoś powinien już dawno szukać sobie innej mety na posiadówki.

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  Oburzona

Proszę Oburzonej==nie musi Pani rozumieć, wystarczy z uwagą czytać, i obserwować jednoczesnie wyciagajac prawidlowe wnioski, widocznie slusznie opisuja sytuację w 4 skoro nie mieli problemu z salą na spotkanie, raczej to Pani naraza się na posmiewisko,piszac takie posty, w ktory h nie wiadomo o co chodzi??

no tak
no tak
2 lata temu
Reply to  dzidek

kamilku jeden albo organisto, każdy z odrobiną rozumu wie jak jest i że za takie wyśmiewanie szkoły nauczycieli i dyrekcji, „bohater” tego artykułu powinien szukać sobie innej sali obrad. Na zdrowy rozsądek. Ale co jest grane? To wie tylko bohater i osoba użyczająca sali.

Echo
Echo
2 lata temu

Lepiej być przy boku Organisty, niż przy boku komunisty!
Potrzeba nam młodych ludzi, którzy najmniejsze zło wypatrzą! Pracują razem z lokalną społecznodziałają na rzecz potrzeb naszego miasta…I nie jeden raz to udowodnili… Wykorzystują swoje możliwości, aby zmieniać świat na LEPSZY – KTO ZA DARMO CHCE PRACOWAĆ DLA DOBRA OGÓŁU?

Jurek Jankowski
Jurek Jankowski
2 lata temu
Reply to  Echo

Jakie za darmo???

dzidek
dzidek
2 lata temu

Jurek nie zadawaj glupich pytań—to ile tej kasy placisz Panu Kamilowi??—jesli nie wiesz, to zgłoś się do tej Pani z biura RADY to udzieli ci odpowiedzi, by zaspokoić Twoja i nie tylko CIEKAWOŚĆ.

dzidek
dzidek
2 lata temu

BRAWO!!# PANIE Kamilu, proszę TRZYMAĆ swą aktywność jak najdłużej, a ci ktorym to przeszkadza, niech się sami wezma do roboty i pokażą co potrafią.WPanskim działaniu najwazniejsza jest ocena mieszkańców.

Jurek Jankowski
Jurek Jankowski
2 lata temu

Inny też jest aktywny

Jurek Jankowski
Jurek Jankowski
2 lata temu

Jest aktywnym, podobnie jak inny przewodniczący

Anonim2
Anonim2
2 lata temu

Panie Przewodniczący – brak informacji na temat spotkania… A chciałam być. Może by tak strone www zrobić?

aktywna
aktywna
2 lata temu

Gratulacje!!! Takich aktywnych ludzi Mława potrzebuje. Władza musi czuć oddech na plecach osób takich jak p. Kamil.

Jarząbek
Jarząbek
2 lata temu

Gdzie ty widzisz jego aktywnosc? Co on dobrego zrobil dla osiedla. Duzo gada i to ciagle to samo a efektow zadnych. Za robote nierob niech sie wezmie. Co zrobil chociazby dla uratowania MKD w Mlawie. Nic.

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  Jarząbek

O Jarząbek– to nie pot ten adres te pretensje, zgłoś sie z tym do Dyr. KOLEI, TO CI DOBRZE WYTŁUMACZĄ albo do Burmistrza JA NIC NIE MOGĘ Kowalewskiego.A na przyszłość,.nie nazywaj kogoś NIEROBEM skoro sam nim jesteś

Anonim
Anonim
2 lata temu

To, że Kamil P. jest aktywnym przewodniczącym to dobrze, tylko szkoda, że mu już woda sodowa uderzyła do głowy oraz że jest przybocznym pewnego redaktorka-organisty.

dzidek
dzidek
2 lata temu
Reply to  Anonim

Gratuluję,!!poniwnego wyboru, i życzę sukcesów, w dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności, i nie tylko, aby Panskie incjatywy, dotyczyly także WSZYSTKICH. mlawian. Panski wybór, i ilosc mieszkańców osiedla na zebraniu, swiadczy o tym ze jest Pan akceptowany i wspierany bardzo mocno przez swoich wyborców. Pan Kamil ANONIMIE, nie jest zadnym przybocznym, po prostu jego praca pega na wspoldzialaniu, nie tylko z redaktorkiem , ale także ze wszystkimi mieszkancami osiedla. Panie Kamilu, proszę nie przerażać się takimi postami, zawistnikow, w naszym srodowisku jest sporo, bo im lepiej, i ŁATWIEJ jest krytykowac niż samemu zakasac rekawy.

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  dzidek

Dzidek, nie chwal tak tego człowieka, bo nie znasz go osobiście. Jemu naprawdę woda sodowa uderzyła do głowy, a szkoda, bo naprawdę dużo robi społecznie. Stał się tak samo chamski jak jego kolega organista.

xawery
xawery
2 lata temu
Reply to  Anonim

Ludzi o których piszesz oceniając KAMILA , że są chamscy===powinieneś szukać w środowisku swoich znajomych, a z pewnością ich znajdziesz. A czy ten PAN o którym piszecie ” redaktor organista”– to jest bezimienny.??? A jednak nie po to został stworzony w RATUSZU WYDZIAŁ PROPAGANDY– na którego czele postawiono, „WYBITNĄ FOTOGRAF” Panią GRZYWACZ, —-no i mamy efekty, sypią się teksty, na ludzi z incjatywą, aby za bardzo się nie wychylali, i nie stwarzali problemów Ratuszowej Władzy.

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  xawery

Nie mam nic wspólnego z ratuszem, jeśli o tym mowa, ale widzę co P. Kamil pisze na fb i w jakim stylu się wypowiada – to wystarczy. Przecież nie zarzucam mu braku działalności na rzecz mieszkańców, ale… chamstwo. Cóż z kim kto przestaje takim się staje. Uważam, ze powinien popracować trochę nad swoimi relacjami z innymi ludźmi i również poprawić swój styl.

Wwww
Wwww
2 lata temu
Reply to  Anonim

Ty anonim, a Ty nie jesteś przybocznym tzw głowy miasta? Ten przynajmniej jest aktywny. Chyba komus tu żal coś ściska…. zacznij robić coś pożytecznego dla mieszkańców i miasta a nie ganiac z aparatem i lansowac się bez powodu.

22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x