Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa rozbiórka pomostu nad Zalewem Ruda


Ruszyły prace rozbiórkowe skorodowanego pomostu nad zalewem. Na dziś zdemontowana jest już 1/3 konstrukcji, prace potrwają jeszcze kilka dni i po dawnym pomoście nie będzie śladu. Pomost był zamknięty dla amatorów kąpieli i opalania już w ubiegłym sezonie, a to za sprawą uszkodzenia na skutek korozji metalowych rur nośnych utrzymujących konstrukcję. Miasto zleciło wykonanie dokumentacji na rozbiórkę istniejącego pomostu i budowę nowego. Jak widać tuż przed sezonem uda się rozebrać tylko starą konstrukcję. W tegorocznym budżecie miasta nie ma zapisanej inwestycji budowy nowego pomostu.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Outsider
Outsider
4 lata temu

Może warto pomyśleć by przy burmistrzu otwarto wydział filozofii nicnierobienia, widać na pierwszy „rzut oka” ,że cieszyłby się on największą popularnością i wzięciem.
Burmistrz do gadania jest pierwszy ale reszta już pozostawia sobie sporo do życzenia. Miejmy nadzieję, że nie zamienił Zalewu Ruda na fontanny przy domu handlowym. Boże co to się dzieje z tym miastem.

MLAWIANKA
MLAWIANKA
4 lata temu

Panie Burmistrzu proszę w imieniu mieszkańców zagospodarować teren zalewu, szkoda zmarnować takie wyjątkowe miejsce jakiś plac zabaw dla dzieci, ławeczki pomost. Te miejsce ma ogromny Potencjał.

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  MLAWIANKA

Tak, teren Zalewu Ruda ma faktycznie ogromny potencjał i dla chcącego, to można tam nieźle się obłowić. Potrzeba tylko kogoś z głową i z niestety z dużym wkładem własnym.
Okolica jest piękna, nieskażona, cicha. Woda, las – samo zdrowie.
Teren ma potencjał, ale burmistrzowi go ewidentnie brakuje. To wypalony człowiek, przed wyborami tylko jakimś cudem wykrzesuje w sobie odrobinę adrenaliny.

Mławianka
Mławianka
4 lata temu

Teraz wakacje idą i zabierają się do pracy mogli w wiosnę rozbierać pomost a nie teraz.Dzieci niedługo kończą rok szkolny i idą powoli upały nawet 38 stopni a oni zamknęli zalew,ja mam 2 dzieci jedno 5 lat drugie 12 a nie będę kisić się z dziećmi w domu,w Ciechanowie nawet basen odkryty zrobili a w Mławie nic tylko Burmistrz rozkłada ręce i mówi że funduszy nie ma ale po prostu nie chce ruszyć się tyłka do pracy.Burmistrz powinien założyć takie coś do ochładzania.Wiem że ten pomost był stary ale no mogli wcześniej brać się do pracy…

Obserwator
Obserwator
4 lata temu
Reply to  Mławianka

I po co takie komentarze. Podczas codziennych spacerów i obserwacji firmy która wygrała ten przetarg i podjeła się rozbiórki jestem pod wrażeniem zapału, wysiłku i zorganizowania pracowników. Według Mnie jeżeli został by ogłoszony przetarg na budowę nowego pomostu i wygrała by oferta tej firmy to z pewnością Pani dzieci po odebraniu świadectwa na zakończeniu roku szkolnego siedziały by już na nowo wybudowanym pomoście.

Jan
Jan
4 lata temu

Wiem kiedy będzie nowy, przed wyborami 🙂

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Jan

Zapomnij – nie będzie i tak znów bunio wygra wybory w ostrogach, dlatego właśnie, że nic nie robi, a tylko ustawia się dobrym profilem do selfie i do kamer.

mławianka
mławianka
4 lata temu

Kilka dni pracy i ładna kasa komuś do kieszeni wpadnie

– jedna z UM Mława,
– druga ze sprzedaży złomu.

mwa
mwa
4 lata temu
Reply to  mławianka

Na tym polega biznes. Z pisania komentarzy nie zarobisz 😉

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  mwa

Może wyjaśnisz, dlaczego nie wzięli tego, kto chciał tylko przysłowiową złotówkę zarobić, bo wiedział, że i tak wyjdzie na swoim jak sprzeda złom? – za tani był, czy może…?

Xawery
Xawery
4 lata temu
Reply to  Anonim

Na to moze, ze znakiem zapytania nikt ci nie odpowie, bo to jest tajemnica, w ramach PARRNWRSTWA PUBLICZNO PRYWATNEGO. Tak sie robia biznesy w Mławie.

Żal na kółkach
Żal na kółkach
4 lata temu
Reply to  Anonim

Nie miał jak wydać

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x