Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piątoklasiści z SP nr 2 na filmowym szlaku


Uczniowie klasy 5b wraz z p. Nataszą Dmuchowską mieli okazję zdobyć kolejne doświadczenia, wiedzę i wspomnienia podczas  klasowej wycieczki;  tegorocznym  celem okazała się   Warszawa.


Stolica przywitała wszystkich wspaniałą pogodą i zachęciła do krótkiego spaceru po zabytkowej Starówce. Punktem kolejnym była wizyta w Muzeum Farmacji, a w nim lekcja o Noblistce Marii Skłodowskiej – Curie. Uczniowie mieli okazję poznać znane i mniej znane  ciekawostki z życia wybitnej Polki.

Następnym punktem programu była wizyta w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Niezwykła przygoda filmowa, artystyczna i technologiczna. Wszyscy się świetni bawili, zanim się spostrzegli byli na planie filmowym, mogli zobaczyć tworzenie filmu „od kuchni” oraz sami zagrali w jednym fragmencie. Miejsce niezapomniane dzięki różnorodności form pracy, uroczej zabawie i profesjonalnie przekazanej dawce wiedzy przez sympatyczne panie edukatorki.

Po takiej kulturalnej uczcie uczniowie przemieścili się do Muzeum Centrum Kopernik, a tam umysł, ciekawość, spostrzegawczość i nauka  spotkały się  w czasie bogatych eksperymentów i doświadczeń, które zadziwiały uczniów niemal na każdym kroku.

źródło i fot. SP 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x