Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Peruwiańskie rytmy na otwarcie koncertowego sezonu imprez w parku


Rozpoczynamy sezon niedzielnych koncertów w parku miejskim. Naszymi pierwszymi gośćmi będzie zespół LOS COMPANIEROS specjalizujący się w wykonywaniu tradycyjnej muzyki peruwiańskiej i tej z regionu andyjskiego.


Będzie można usłyszeć i zobaczyć to, czym wyróżnia się kultura Indian Ameryki Południowej – etniczne instrumenty, kolorowe poncza, piosenki śpiewane w języku hiszpańskim i quechua, czyli całe bogactwo i egzotykę kraju, z którego pochodzą wykonawcy. Dźwięki znanej melodii El Condor Pasa przeniosą nas do dalekiej wysokogórskiej krainy, gdzie w okresie prekolumbijskim istniała rozwinięta cywilizacja inkaska.

9 czerwca godz. 18.00, estrada w parku miejskim, wstęp wolny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x