Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwy 52-latek za kierownicą opla


W czwartek 6 czerwca policjanci drogówki prowadzili na drogach powiatu wzmożone działania w akcjach „Alkohol i narkotyki” oraz „Trzeźwość w przewozie osób”. Około godziny 21:00 na ulicy Płockiej w Mławie patrol policji zatrzymał 52 – letniego mężczyznę, mieszkańca gm. Szydłowo. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel Astra, mając w organizmie ponad 1,35 promila alkoholu.

red.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
fiki
Gość
fiki

mijałem go jak jechałem do pracy, wyglądał na trzeźwego, napewno by dojechał do celi