Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciechanów. Wczoraj pod jednostką na Wojska Polskiego spłonął van


fot. www.kppspciechanow.pl


Jak donosi portal www.infoprzasnysz.com, wczoraj w godzinach porannych w Ciechanowie na ul. Wojska Polskiego doszło do całkowitego spalenia dostawczego vana. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu z JRG Ciechanów pożarem objęta była cała kabina oraz częściowo zabudowa vana. Nie było osób poszkodowanych. Po ugaszeniu i dokładnym sprawdzeniu pojazdu działania PSP zakończono. W trakcie trwania akcji na miejsce przybył patrol Policji. W działaniach trwających 47 min udział brał jeden zastęp straży pożarnej.

źródło: www.infoprzasnysz.com

zdjęcia: www.kppspciechanow.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x