Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradły i telefon, i pieniądze


fot. ilustracyjne

Dwie nieznane kobiety okradły jeden z komisów z telefonami w Mławie. Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 13-tej. Zginął telefon marki LG oraz pieniądze w kwocie ponad 100 zł. Kobiety dokonały kradzieży, odwracając uwagę sprzedawcy podczas wydawania reszty za zakup rzeczy, z której nabycia i tak zrezygnowały. Policja szuka sprawczyń.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500