Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sportowe zmagania uczniów klas drugich zakończone. SP 3 górą!


W sobotę, 25 maja na stadionie MOSiR w Mławie odbył się finałowy turniej rekreacyjno – sportowy, w którym wzięli udział uczniowie klas drugich naszej szkoły. Organizatorem czterech cykli  turnieju dla wszystkich szkół podstawowych naszego miasta była Mławska Hala Sportowa wspólnie z klubem sportowym Zawkrze Mława.

Drugoklasiści  z radością i dużym zaangażowaniem przygotowywali się do sportowych zmagań. Wszystkie konkurencje wykonywali na miarę swoich najwyższych możliwości i mobilizowali do tego kolegów z drużyny. Teraz wiedzą, że było warto. Wywalczyli I miejsce. Radości nie było końca. Każdy chciał chociaż przez chwilę potrzymać zwycięski puchar.


Na zakończenie sportowych zmagań jeszcze raz zaprezentowali okrzyk, który towarzyszył im na każdych zawodach. Na pewno go zapamiętają, gdyż wiedzą, że jego słowa mobilizują i zachęcają do uprawiania sportu. Dobrze byłoby o tym pamiętać także w czasie zbliżających się wakacji.

Warto się go nauczyć:  „Sport to radość. Sport to zdrowie. Każdy z trójki wam to powie”.

źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x