Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Sportowe zmagania uczniów klas drugich zakończone. SP 3 górą!


W sobotę, 25 maja na stadionie MOSiR w Mławie odbył się finałowy turniej rekreacyjno – sportowy, w którym wzięli udział uczniowie klas drugich naszej szkoły. Organizatorem czterech cykli  turnieju dla wszystkich szkół podstawowych naszego miasta była Mławska Hala Sportowa wspólnie z klubem sportowym Zawkrze Mława.

Drugoklasiści  z radością i dużym zaangażowaniem przygotowywali się do sportowych zmagań. Wszystkie konkurencje wykonywali na miarę swoich najwyższych możliwości i mobilizowali do tego kolegów z drużyny. Teraz wiedzą, że było warto. Wywalczyli I miejsce. Radości nie było końca. Każdy chciał chociaż przez chwilę potrzymać zwycięski puchar.Handemade with love Lucky&Berry

Na zakończenie sportowych zmagań jeszcze raz zaprezentowali okrzyk, który towarzyszył im na każdych zawodach. Na pewno go zapamiętają, gdyż wiedzą, że jego słowa mobilizują i zachęcają do uprawiania sportu. Dobrze byłoby o tym pamiętać także w czasie zbliżających się wakacji.

Warto się go nauczyć:  „Sport to radość. Sport to zdrowie. Każdy z trójki wam to powie”.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500